• Головна
  • У Тернополі критично не вистачає крові 2 групи Rh+: центр крові б'є на сполох
16:30, 9 червня

У Тернополі критично не вистачає крові 2 групи Rh+: центр крові б'є на сполох

У Тернополі критично не вистачає крові 2 групи Rh+: центр крові б'є на сполох

У Тернопільському обласному центрі служби крові повідомили про критичну потребу у крові 2 групи Rh+ (II позитивна).

Зараз вона одна із найбільш затребуваних, тож запаси вичерпуються. Кожен, хто має таку групу крові та відповідає вимогам до донації, може допомогти врятувати життя. — Ми терміново потребуємо донорів 2 Rh+.

"Звертаємося до мешканців Тернополя та області з проханням прийти та здати кров.  Окрім цього, вже через декілька днів ми відзначаємо Тиждень донора, тож усіх, хто долучиться, чекають приємні сюрпризи від партнерів", — повідомили в центі крові.

Забір крові проводиться з понеділка по пʼятницю, з 08:00 до 13:00.

Адреса: м. Тернопіль, вул. Клінічна, 8. У центрі також нагадують, що донорство — це безпечно та вкрай необхідно, особливо в умовах війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кров #центр #переливання #Тернопіль #група #потреба

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...