• Головна
  • Ціною власного життя: на Тернопільщині дідусь урятував онука, але потонув
16:36, 25 червня

Ціною власного життя: на Тернопільщині дідусь урятував онука, але потонув

Ціною власного життя: на Тернопільщині дідусь урятував онука, але потонув

24 червня близько 17:40 на Бучаччині трапилась трагедія під час відпочинку біля річки Дністер. Сім’я із Золотопотоцької громади приїхала на природу, але звичайний день завершився фатально.

Як розповіли очевидці, двоє місцевих жителів перебували біля річки. Один із чоловіків був із онуками. Під час купання один із хлопчиків почав тонути. Дідусь миттєво кинувся рятувати дитину та зміг виштовхати його на мілину. Проте самостійно вибратися з води він уже не зумів.

Присутні витягнули 58-річного чоловіка з води, однак реанімаційні заходи виявилися марними — життя врятувати не вдалося.

За висновком судово-медичної експертизи, чоловік помер від утоплення. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115 ККУ із приміткою "нещасний випадок".

Правоохоронці нагадують: вода — це не лише відпочинок, а й серйозна загроза. Навіть упевнений плавець може не впоратися з течією, холодом або судомами.

Цінуйте життя та будьте обережні під час відпочинку біля водойм!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дідусь #рятував #загинув #трагедія
Останні новини
ТОП новини
Найдовший будинок у світі знаходиться в Україні: 3-кілометровий "вулик", який будували 11 років
В Україні посилюють перевірки цих категорій людей: до кого інспектори можуть особисто прийти додому
Третя потерпіла заявила про ускладнення після операції відомої в Тернополі лікарки: жінка закликає бути обережними
"Розкрито план ТЦК, мобілізація масово накриє цю групу українців": штрафи і повістки чекають їх неминуче, далі ВЛК і ЗСУ
Оголошення