• Головна
  • У Тернополі чоловік напав на студентку — отримав 3 роки ув’язнення
13:45, 14 липня 2025 р.

У Тернополі чоловік напав на студентку — отримав 3 роки ув’язнення

У Тернополі чоловік напав на студентку — отримав 3 роки ув’язнення

Суд у Тернополі виніс вирок місцевому жителю, визнавши його винним у вчиненні дій сексуального характеру без добровільної згоди потерпілої.

Як повідомили в Тернопільській обласній прокуратурі, інцидент стався 5 вересня 2023 року на спортивному майданчику одного з університетів міста. Ввечері, коли студентка перебувала там наодинці, до неї підійшов чоловік, який почав розмову. Побачивши, що навколо нікого немає, він раптово напав на дівчину та вчинив щодо неї дії сексуального характеру.

Особливо цинічним злочин виглядає з огляду на те, що обвинувачений сам мав юридичну освіту та був обізнаний із наслідками таких дій. Він використав свою фізичну перевагу та ситуацію ізоляції жертви.

Суд, врахувавши всі обставини справи, призначив покарання — три роки позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #прокуратура студентка
ТОП новини
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"З 1 серпня Україну накриє новий етап мобілізації, реформа ТЦК і нові правила наближаються": призвуть людей з 2 ознаками
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Оголошення