• Головна
  • Вкрав і встиг продати: на Тернопільщині затримали крадія інструментів (ФОТО)
12:00, 4 вересня 2025 р.

Вкрав і встиг продати: на Тернопільщині затримали крадія інструментів (ФОТО)

Вкрав і встиг продати: на Тернопільщині затримали крадія інструментів (ФОТО)

До співробітників відділення поліції №1 м. Тернополя надійшло повідомлення від жительки одного із сіл району про те, що з гаражного приміщення господарства її родичів невідома особа викрала електроінструменти.

Як встановили поліцейські, у домоволодінні ніхто не проживав, жінка лише наглядала за будинком. Коли приїхала навідатися, виявила зникнення майна. Збитки власник оцінив у 40 тисяч гривень.

У ході розшукових заходів оперативники встановили особу, причетну до крадіжки. Ним виявився 43-річний місцевий житель. Частину крадених речей він уже встиг продати. Поліцейські встановили покупців та вилучили всі речові докази.За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Вирішується питання про оголошення фігуранту підозри.

Триває досудове розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопільщина #вкрав #інструменти
ТОП новини
Що додати у вазу, щоб тюльпани довше стояли: простий трюк із кухні
"Названо ціну 1 кВт*год для населення, всім українцям доведеться платити": яким стане тариф на електроенергію з 1 квітня?
Гроза, глибокий сніг і -15 градусів уночі: синоптики сказали, коли в Україну вдеруться потепління, шквали і інтенсивні шторми
"ТЦК покарають 5 категорій чоловіків, відомо про підготовку радикальних заходів": кого скоро накриють мобілізація і штрафи
Оголошення