• Головна
  • Пластову Спартакіаду у Тернополі відкрили незвичним флешмобом-руханкою (відео)
15:00, 19 жовтня 2013 р.

Пластову Спартакіаду у Тернополі відкрили незвичним флешмобом-руханкою (відео)

400 пластунів із одинадцяти міст України навідались 18 жовтня до Централнього стадіону Тернополя, аби прийняти участь у Всеукраїнській крайовій пластовій Спартакіаді.

- Цю акцію ми проводимо з метою популяризації здорового способу життя, - пояснює голова Тернопільського пласту Любомир Шимків. - Захід організовуємо щороку. З-посеред усіх пластових подій, ця – друга за важливістю та масштабами.

У "файному місті" тематична акція відбувається уперше. До того, зі слів головного пластуна, її дев’ять років поспіль влаштовували в Івано-Франківську та один раз – у Львові.

- Ми дуже хочемо, щоб Спартакіада і надалі проводилась у Тернополі, - наголошує співрозмовник. - У нас для цього є всі можливості. У майбутньому ми плануємо залучити ще більше людей для участі у заході.

Любомир Шимків вважає, що подібного роду акція є доволі дієвою у заохоченні тернополян вести активне та, головне, здорове життя, пише 20 хвилин. Мовляв, куди там агітаційним плакатам чи сітілайтам із закликами займатися спортом, якщо таку пропаганду можна зробити на ділі.

- Хочемо, щоб люди бачили, як пластуни змагаються між собою у певних видах спорту, не будучи у них професіоналами, - уточнив голова Тернопільського пласту. – Це мало б стимулювати уже звичайних мешканців міста займатися подібним.

Опісля спільної молитви та виконання пластового гімну, Спартакіаду відкрили незвичним флешмобом-руханкою. Молодь, вишикувавшись у довжелезну шеренгу, танцювала під запальну музику. В цей час уздовж своїх товаришів кілька пластунок котили й покопували величезний м’яч.

- Ідея флешмобу – закликати кожного тернополянин, кожного українця робити зранку таку собі розмику-руханку, - уточнює Любомир Шимків. - Адже це - круто, весело і, що важливо, корисно.

Загалом спортивне дійство у Тернополі триватиме два дні. Упродовж цього періоду пластуни гратимуть у футбол, гандбол, волейбол та баскетбол.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...