Як тернополяни можуть зробити осінь яскравішою?

Починає дратувати на вулиці жовтогаряче марево опалого листя? Не можете пригадати, скільки чашок гарячого чаю вишикувались у шеренгу на підвіконні, поки ви даремно блукали очима по закутках нічного міста? Можливо, варто замислитись над тим, як розфарбувати вашу осінь у яскравіші кольори.

Осінь – час писати вірші чи просто читати хороші книги. Якщо ваша улюблена (теоретично чи фактично) книга досі припадає пилюкою на полиці, викроїть клаптик вільного від роботи чи навчання часу на її прочитання. Можливо, гортання сторінок вам сподобається настільки, що ви пожертвуєте навіть вечіркою з друзями, аби пережити книжкові перипетії до останньої сторінки. Якщо вам хоч трішки підкоряються рими, робіть поетичні спроби. Якщо ж лірика – не ваш козир, тоді читайте вірші відомих майстрів слова, пише Тернопільська Липа.

Ніколи не пізно «погратись у фотографа», можливо, згодом такі аматорські спроби переростуть у серйозне професійне заняття. Якщо на небосхилі яскраво світить сонце, а вулиці потопають у безмежному океані опалого листя, чому б не організувати сімейну фотосесію? За допомогою звичайних реквізитів – пледу, простої чашки або ж парасольки- можна зробити шикарні знімки, головне, щоб хтось таки осмілився допомогти фотографу реалізувати художні ідеї. Для екстрималів може виявитись цінною ідея дощової фотосесії, тут найголовніше не боятись промокнути до ниточки і тішити себе гадкою, якими прекрасними виявляться світлини.

Осінь – час заквітчати своє життя. Так, навіть у буквальному розумінні. Чому б не прикрасити свій балкон різноколірними хризантемами, які милуватимуть око навіть тоді, коли стовпчик термометра опуститься нижче нуля?

Осінь – час робити прекрасне власноруч. Ні, я не розповідатиму нудну лекцію про користь хендмейду у процесі духовного розвитку особистості. Зовсім не обов’язково мучити свої пальці, опановуючи нашвидкоруч мистецтво в’язання чи вишивки. Для початку достатньо простої листівки, тим більше, коли незабаром день народження вашого найкращого друга чи подруги. В пригоді стануть звичайні кленові листочки і кілька зерняток кави, запевняю. Кращої листівки не зробить жодна поліграфічна фабрика, адже вона буде зроблена у пік вашого творчого злету.

Осінь – час здійснити давню мрію. І не важливо, яка вона. Мрія одружитись, мрія закохатись, мрія навитись пекти смачнючу випічку, мрія навчитись танцювати або ж грати на скрипці чи фортепіано. Або ж стрибнути з парашутом чи полагодити старенький мотоцикл і вирушити у мандрівку. До слова, мрія у кожного своя, і осінь у кожного своя, а фарби для неї вибираєте тільки ви.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі