• Головна
  • У частині Тернополя тимчасово не буде води: перелік адрес
10:46, 14 лютого

У частині Тернополя тимчасово не буде води: перелік адрес

У частині Тернополя тимчасово не буде води: перелік адрес

Сьогодні, 14 лютого, у Тернополі тривають роботи з ліквідації двох аварій на водопровідній мережі. Через це частина ввулицьбез водопостачання.

Про це повідомляють у КП "Тернопільводоканал".

До 16:00 тимчасово припинено водопостачання на вулиці Любомира Гузара та на вулиці Мирона Тарнавського (будинки №2, 4, 6).

Також до 19:00 без водопостачання залишатимуться жителі вулиці Івана Підкови.

Комунальники просять тернополян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та завчасно подбати про необхідний запас води.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нема #води #водопостачання #тернопіль
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати на вулицях чоловіків без цього документа, їх чекає ВЛК і мобілізація": нові правила та заходи
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"Нацбанк виводить з обігу купюри відразу 5 номіналів": у НБУ попередили українців про знецінення купюр
"Грози, шквали і зливи": синоптики попереджають про потужну спеку та негоду, новий прогноз на цілий липень
Оголошення