• Головна
  • "30 тернопільських спортсменів одержуватимуть стипендії": названо важливу умову
20:07, 22 лютого

"30 тернопільських спортсменів одержуватимуть стипендії": названо важливу умову

"30 тернопільських спортсменів одержуватимуть стипендії": названо важливу умову

Найращі спортсмени Тернополя отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 9600 гривень. Виплати розпочнуться з 1 березня для 30 атлетів, які досягли значних результатів у змаганнях.

Виконавчий комітет затвердив положення про призначення стипендій талановитим спортсменам громади. Підтримку отримають ті, хто показав високі результати на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, всеукраїнських змаганнях.

Стипендії розподілять між 20 представниками олімпійських видів спорту та спортсменами з інвалідністю, а також 10 атлетами з неолімпійських дисциплін. Обов’язкова умова — проживання на території Тернопільської громади.

Висувати кандидатів можуть тренери, спортивні федерації або самі спортсмени. Відбір здійснюватиме спеціальна комісія міської ради. Документи подаються в управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради впродовж 10 робочих днів з дня прийняття рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

Загальний річний розмір стипендії становить 96 тисяч гривень на одного спортсмена. Виплати здійснюватимуться з березня по грудень за рахунок міського бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Спортсмени #Тернопільщина
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення