• Головна
  • У Тернополі знайшли гуманітарне авто, яке замість фронту їздило містом: машину передали ЗСУ (ФОТО)
11:47, 16 березня

У Тернополі знайшли гуманітарне авто, яке замість фронту їздило містом: машину передали ЗСУ (ФОТО)

У Тернополі знайшли гуманітарне авто, яке замість фронту їздило містом: машину передали ЗСУ (ФОТО)

У Тернополі автомобіль, який незаконно використовували сторонні особи, передали на потреби Збройних сил України. Транспортний засіб вилучили правоохоронці у межах кримінального провадження та згодом передали військовим.

Про це повідомляє Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Так, до правоохоронців звернулася жителька Тернополя. Жінка розповіла, що автомобіль, який вона придбала у 2022 році як гуманітарну допомогу, так і не потрапив до військової частини за призначенням. Натомість транспортним засобом користувалися сторонні особи.

Під час перевірки правоохоронці виявили автомобіль у Тернополі та вилучили його в осіб, які користувалися ним без законних підстав. Транспортний засіб тимчасово помістили на арештмайданчик, а слідчі почали з’ясовувати всі обставини правопорушення.

Згодом ухвалою слідчого судді від 12 березня 2026 року було задоволено клопотання адвоката в інтересах заявниці. Арешт із речового доказу — автомобіля Volkswagen — скасували, після чого транспортний засіб передали на користь Збройних сил України в одну з військових частин.

Вартість автомобіля становить понад 247 тисяч гривень. Наразі правоохоронці продовжують встановлювати всі обставини справи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#правоохоронці #автомобіль #вилучили #зсу #тернопільщина
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення