
10:44, 7 квітня
Водолаз у Тернопільському ставі: що сталося (ВІДЕО)

Учора перехожі, які гуляли набережною парку ім. Шевченка, могли бачити у ставі водолаза.
Сьогодні працівники КП "Тернопільводоканал" пояснили, що ж відбувалося.
"Працівники нашого підприємства спільно зі спеціалістами з головного управління ДСНС України в Тернопільській області готували аераційний фонтан до запуску.
На дно озера після обстеження та ремонтних робіт опустили насосні агрегати водограю.
До відкриття сезону фонтанів залишилося не так багато часу", – повідомили у підприємстві.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:59, 17 червня
11:37, 23 червня
18:05, 20 червня
10:31, 13 червня
11:30, 18 червня