• Головна
  • «Контінентал» придбав нову техніку та обладнання на 24 млн. дол
11:09, Сьогодні

«Контінентал» придбав нову техніку та обладнання на 24 млн. дол

«Контінентал» придбав нову техніку та обладнання на 24 млн. дол

«Контінентал Фармерз Груп» закупила нову техніку та обладнання для оновлення свого технічного парку. Серед поповнень — сільськогосподарські машини, які вже задіяні на весняній посівній кампанії - 2026.

Зокрема, Компанія придбала 17 тракторів різної потужності, 9 самохідних обприскувачів, 7 сівалок, 4 культиватори, причіпне та складське обладнання, а також 2 зернозбиральні та 1 картоплекопальний комбайн. Окрім того, «Контінентал» суттєво оновив свій логістичний парк 14 новими тягачами — самоскидами напівпричепами і 5 вантажними автомобілями, що є черговим кроком до створення замкненого циклу логістики «від поля до елеватора».

Загалом на оновлення та модернізацію свого технічного парку «Контінентал Фармерз Груп» спрямувала 23,9 млн дол. Генеральний директор Компанії Георг фон Нолкен так прокоментував чергову масштабну закупівлю: «”Контінентал” послідовно реалізує інвестиційні плани, зберігаючи фокус на системному оновленні, уніфікації та модернізації технічного парку. Такий підхід працює на підвищення операційної ефективності, прогнозованість витрат і технологічну стійкість бізнесу. Окрім сільськогосподарської техніки, ми продовжуємо розвивати логістику та оновлювати власний автотранспорт, таким чином зменшуючи залежність від зовнішніх перевізників. Контроль над цією частиною ланцюга постачання дозволяє нам оптимізувати витрати та швидше адаптуватися до динамічних змін ринкової кон’юнктури».

Для «Контінентал» важливо, щоб нова техніка відповідала потребам точного землеробства, яке активно та системно впроваджується в Компанії. Зокрема агрегати повинні підтримувати автоматичне управління секціями, роботу за картами завдань та віддалений моніторинг. Це дозволяє оптимізувати витрати ресурсів (насіння, добрив, пального) та підвищити якість обробітку. Тому закупівля техніки відбувається в рамках стратегії уніфікації техпарку, де кожна одиниця інтегрована в систему точного землеробства та телематики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Контінентал #агрохолдинг Контінентал новини #Георг фон Нолкен
Оголошення