
08:28, 14 квітня
"У небі з’явилася ще одна зірка": на війні поліг боєць з Тернополя

Під час бойового завдання загинув тернополянин Віталій Шелетин.
Про це інформує міська рада.
"У небі з’явилася ще одна зірка, що світить нам відвагою і нескореністю. Наш земляк Шелетин Віталій Іванович загинув 11 квітня під час виконання бойового завдання у Дніпропетровській області.
Він віддав своє життя, захищаючи Україну, її незалежність та мирне майбутнє.
14 квітня, об 11:00 у Домі печалі на вулиці Микулинецькій громада Тернополя проведе в останній путь Героя.
Висловлюємо глибокі співчуття родині, близьким і побратимам Віталія. Вічна та світла пам’ять захиснику України!", – йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення