
14:45, 20 квітня
Гори сміття просто неба: біля "Текстильника" у Тернополі утворилося стихійне звалище (ФОТО)

Неподалік гаражного кооперативу "Текстильник" у Тернополі люди влаштували стихійне сміттєзвалище. Територія засмічена пакетами з побутовими відходами, старими меблями, будівельним сміттям та різним непотребом.
Фото опублікували у соцмережах.
Сміття розкидане просто неба і поступово займає все більшу площу. Місцеві мешканці скаржаться, що через це псується вигляд місцевості, а також виникає неприємний запах і загроза для довкілля.

Люди сподіваються, що на проблему звернуть увагу відповідні служби та приберуть територію, а також вживуть заходів, щоб у цьому місці більше не утворювалося стихійне звалище.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.