• Головна
  • На Тернопільщині пройшов шаховий турнір пам’яті Орлова
18:00, 16 лютого 2011 р.

На Тернопільщині пройшов шаховий турнір пам’яті Орлова

2-13 лютого відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Кременецької райдержадміністрації провів традиційний шаховий турнір пам’яті  Семена Ілліча Орлова, який розпочався спогадами друзів про цю чудову людину та сильного шахіста і вшануванням пам’яті Семена Ілліча хвилиною мовчання.

Змагання стали наймасовішими за останні роки, зібрали всіх найсильніших шахістів району (за винятком багаторазових призерів цього турніру – нашої найсильнішої шахістки Оленки Василюк та почаївчанина Віталія Бризіцького), та прибула делегація наших друзів – сусідів з Шумського району. Всього за перемогу боролись 23 учасники, які продемонстрували високий шаховий рівень та хорошу гру.

Перемогу традиційно здобув, вигравши всі 7 партій, кандидат в майстри спорту, почаївчанин Валентин Лещук, друге місце виборов Тарас Лобар, третє – шумчанин Григорій Ліневюк. Було нагороджено окремими призами за найкрасивішу партію (до речі – вже не вперше) Гуменюка Василя Нікіфоровича (1929 року народження), який став також найстаршим учасником змагань. Можна відзначити також цікаву та змістовну гру Євгена Гордійчука, Василя Мельника, Івана Хлипавки, Романа Петровського, Сергія Ляшевича, Олександра Решнюка.

На підсумковому обговоренні учасники висунули пропозицію про необхідність створення в нашому місті шахового клубу, для більш широкого залучення молоді до цього прекрасного виду спорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...