
14:45, 6 травня
Свіжа фарба і новий вигляд: мешканців Тернополя закликають бути обережними (ВІДЕО)

У Тернополі тривають роботи з оновлення елементів благоустрою в центральній частині міста.
Про це повідомляє ТМР, пише 0352.ua.
Так, сьогодні, 6 травня, комунальники фарбують лавки поблизу катедри.
"Все для того, щоб відпочинок у самому серці міста був ще приємнішим, а простір виглядав охайним та доглянутим. Будьте обережні: роботи ще тривають, і фарба зовсім свіжа! Просимо мешканців та гостей міста бути уважними під час прогулянок, щоб не забруднити одяг", - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:05, 20 червня
11:19, 18 червня
11:30, 18 червня
11:38, 23 червня
00:00, 7 жовтня 2025 р.