• Головна
  • Чому в тернопільські школи не подається тепло?
08:30, 5 листопада 2013 р.

Чому в тернопільські школи не подається тепло?

Сьогодні насправді у загальноосвітні школи Тернополя тепло централізовано не подається, визнають в управлінні освіти і науки міської ради. Через різке похолодання, яке було наприкінці вересня, теплопостачання в усі навчальні заклади міста було увімкнено завчасно.

Коли ж у жовтні потеплішало, пояснюють в групі централізованого господарського обслуговування при управлінні освіти і науки міськради, заради економії грошей, опалення в школи І-ІІІ ступенів вирішили тимчасово вимкнути, повідомляє тв4.

- Листом управління освіти і науки звернулися до теплопостачальників, щоб на час, коли є зміна температурного режиму, а на вулиці плюс 18-20, не обігрівати. Зв'язано все з тим, що велике заборгування освітніх закладів перед постачальниками тепла. Завтра, очевидно, будемо розглядати питання про відновлення подачі, оскільки прогнозують нам різке пониження температури, - каже начальник групи централізованого господарського обслуговування при управлінні освіти і науки Тернопільської міськради Зіновій Личук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...