
15:30, Сьогодні
"Якщо вирішила - йди до кінця": історія 21-річної артилеристки з Тернополя (ФОТО)

21-річна тернополянка Дарина завершила навчання у Національній академії сухопутних військ і самостійно обрала місце подальшої служби - 128 окрему важку механізовану бригаду «Дике Поле».
Дівчина пройшла повний курс підготовки артилериста. Вона опанувала навички стрільби з різних видів озброєння - від автомата та гранатомета до міномета й гармати, а також може керувати артилерійським підрозділом. Окрім цього, має підготовку з альпінізму та витривалості в складних польових умовах.
Свій професійний шлях Дарина визначила ще до вступу до академії, обравши артилерійський напрям. У її групі спочатку було небагато дівчат, однак після початку повномасштабної війни ситуація змінилася - кількість курсанток значно зросла.
Рішення дівчини підтримали не одразу й у родині. Проте з початком війни її батько також став до лав тероборони, і нині служить на Сумському напрямку.
За словами Дарини, найважливішу пораду вона отримала саме від батька: якщо прийняла рішення - потрібно йти до кінця та не здаватися.
Після завершення навчання вона отримала первинне офіцерське звання та розпочала службу за фахом- в артилерійському підрозділі 128-ї бригади.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення