
15:45, Сьогодні
У Тернополі скейтпарк став небезпечним: містян просять не користуватися конструкціями (ФОТО)

Тернополян та гостей міста закликають тимчасово утриматися від занять у скейтпарку, розташованому в парку "Сопільче". Причина - аварійний стан спортивних конструкцій, які можуть становити загрозу для відвідувачів.
Про це повідомили у Тернопільському міському центрі фізичного здоров'я населення.
У закладі зазначають, що окремі елементи скейтпарку потребують ремонту, а їх використання може призвести до травмування спортсменів та любителів активного відпочинку.
З метою запобігання нещасним випадкам мешканців просять не користуватися спортивними конструкціями до моменту усунення несправностей та проведення необхідних ремонтних робіт.
Коли саме скейтпарк відновить роботу в повному обсязі, наразі не повідомляють.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення