
18:43, Сьогодні
Барельєф Лепкого зник із могили у Кракові: що встановила делегація з Тернопільщини (ФОТО)

Представники Бережанської міської ради відвідали могилу відомого українського письменника Богдана Лепкого у Кракові та встановили тимчасову копію зниклого барельєфа.
Візит відбувся 9 липня, коли делегація прямувала до польського міста-партнера Лобез. Під час перебування у Кракові посадовці оглянули місце поховання уродженця Бережан та заявили, що зафіксували факт наруги над пам’яттю письменника.
На місці, де раніше був встановлений барельєф Богдана Лепкого, представники міської ради розмістили його тимчасову двовимірну копію.
"На власні очі зафіксували факт наруги над пам'яттю нашого земляка. Також ними було встановлено тимчасову копію (2D) знищеного барельєфа Лепкого", — повідомили у Бережанській міській раді.

Раніше стало відомо, що з могили Богдана Лепкого на Раковицькому цвинтарі у Кракові зник барельєф, який встановили ще у 1972 році. Спочатку не було зрозуміло, чи він зруйнувався через тривалий час, чи став об’єктом дій вандалів. Після огляду місця делегація з Бережан заявила про факт пошкодження пам’ятного знака.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:37, 2 липня
12:38, 2 липня
09:57, 3 липня
16:30, 26 червня
17
13:27, 6 липня
10