• Головна
  • Чи втримається на посаді голова Тернопільської обладміністрації Валентин Хоптян?
11:00, 8 листопада 2013 р.

Чи втримається на посаді голова Тернопільської обладміністрації Валентин Хоптян?

В Україні почалася підготовка до президентських виборів 2015 року.

Про це свідчить чистка в рядах намісників президента в областях. Нещодавно свого місця позбувся голова Львівської обладміністрації, наш земляк Віктор Шемчук, замість нього було призначено одіозного міліціонера Олега Сала.

А сьогодні Віктор Янукович звільнив ще двох губернаторів, зокрема голову ОДА з багаторічним стажем Михайла Вишиванюка, який керував Прикарпаттям. Натомість головою Івано-Франківської ОДА став керівник обласної організації Партії регіонів, нардеп Василь Чуднов.

Перестановки, особливо на Західній Україні, дають підстави говорити про наміри влади втримати на своїх позиціях і будь-якою ціною видати на гора необхідні результати під час виборів.

В даному контексті позиції голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна виглядають доволі хиткими. Він провалив в області парламентські вибори, коли усі мажоритарними від влади пролетіли на округах, «як фанера над Парижем». При цьому дехто «пролетів», витративши на свою кампанію серйозні кошти і досі цього не забув.

Не може похвалитися Валентин Хоптян й авторитетом: як на рівні обласних еліт, так і на рівні внутрішньопартійного середовища. Останнім свідченням цього стала гостра критика з вуст однопартійця Бориса Колеснікова під час його візиту в Тернопіль.   

Чому ж досі Хоптян залишається на посаді? Не виключено, що в Адміністрації Президента досі не знайшли людину, яка б наважилася очолити депресивну область та ще й взяти на себе відповідальність за забезпечення необхідних результатів під час президентських виборів. Або ж претендентів є кілька і з них обиратимуть найдостойнішого у притаманний владі «дипломатичний» спосіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...