• Головна
  • У Тернополі відновлять роботу аквапарку
16:29, 22 лютого 2011 р.

У Тернополі відновлять роботу аквапарку

«Сьогодні аквапарк належить банку. у Києві ми вже провели переговори щодо відновлення роботи закладу влітку цього року, - розповів Валентин Хоптян. – Тому, спеціальна комісія з Києва вже приступила до вивчення питання на місці».

Поділився керівник області й намірами щодо відновлення іподрому. Голова ТОДА зауважив, що такий об’єкт має всі шанси стати економічно вигідним та прибутковим на Тернопільщині. «Мова йде й про відновлення каналу для греблі на байдарках  на Тернопільському озері, де свого часу була потужна тренувальна база для наших спортсменів, - зауважив Валентин Хоптян. – Найближчим часом я виїду на цей об’єкт і ознайомлюся в якому стані знаходиться канал і визначу, які роботи потрібно виконати для його відновлення і повноцінного функціонування».

Наприкінці, керівник області прокоментував ситуацію щодо добудови обласного архіву та бібліотеки. «Звичайно, мені хотілось би, що ці два об’єкти здали уже цього року, але я розумію, що зробити це не так просто, - сказав Валентин Хоптян. – Тому будемо старатися, щоб першочергово цього року здати в експлуатацію хоча б архів, а там візьмемось і за бібліотеку».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...