• Головна
  • На Тернопільщині судитимуть банду, яка торгувала наркотиками
14:00, 15 листопада 2013 р.

На Тернопільщині судитимуть банду, яка торгувала наркотиками

Прокуратурою області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно організованої групи за фактом вчинення важких злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

Троє наркозалежних жителів Тернопільщини, не маючи законного джерела доходу, заробляли кошти на власні потреби торгівлею наркотичними засобами.

З метою виключення можливості викриття їх незаконної діяльності, зловмисники вживали заходи конспірації – у розмовах не використовували назви наркотику і операцій пов’язаних з його збутом.

Упродовж півроку наркоторговці партіями закуповували канабіс, який надалі реалізовували потенційним клієнтам, у тому числі – наркозалежним особам. Правоохоронці задокументували близько п’ятдесяти фактів збуту наркотичного засобу.

Організована група припинила своє існування після затримання їх працівниками міліції.

За даним фактом завершено досудове розслідування кримінального провадження та обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи прокуратурою області направлено до суду.

Обвинувачуваним загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"З 1 серпня мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК забере літніх чоловіків із 7-ма професіями": нові заходи і ВЛК
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Тариф на світло зросте на 25%, подорожчання товарів через електрику почнеться з 1 серпня": людям назвали нові ціни
Оголошення