• Головна
  • На Тернопільщині зникає зріджений газ у балонах?
16:00, 17 листопада 2013 р.

На Тернопільщині зникає зріджений газ у балонах?

У Підгаєцькому районі зник зріджений газ у балонах. Це неабияк схвилювало наших краян, тому що багато сіл не газифіковані.

Балонний газ є життєво необхідним для людей. Аби довідатися, що спричинило дефіцит, я звернувся до керівника Підгаєцького управління з експлуатації газового господарства Й. П. Чорновуса. Він пояснив: не завезли балонного газу з обласного центру. На скільки часу виникла затримка, чи буде газ до Нового року, пан Чорновус сказати не зміг. Зате запевнив, що підвищення цін на цей вид газу не передбачається.

І що тепер робити нашим краянам? У багатьох родинах, де є діти шкільного віку, матерям доведеться починати готувати їм сніданок, мабуть, годині о 5 ранку. Адже розігрівати дровами та вугіллям кухню треба не одну годину. А що робити пенсіонерам? Багато хто з них уже немічний, і без балонного газу їм буде дуже важко, пише Вільне життя плюс.

Ніколи не думав, що в незалежну Україну повернеться сумнозвісний комуністичний дефіцит. Але регіонали довели: вони керують настільки «ефективно», що дефіцитом може стати будь-що. Народний депутат від ПР Микола Левченко в одній з телепередач гордо заявив, що влада принципово виконує всі соціальні обіцянки, реформи йдуть активно, а опозиція збанкрутувала. Оце я собі й думаю: відсутність балонного газу була соціальною обіцянкою нашої влади чи збанкрутіла опозиція продала його кудись, аби покрити свої борги? А ще дуже хотів би знати, що тепер стане черговим дефіцитом?

Нашим же краянам можу порадити лише постійно підтримувати вогонь у своїх кухнях, бо газ, здається, зник надовго. Так роблять племена екваторіальної Африки. Правда, у них ще є банани, але не журімся цим. Учені кажуть, що в зв’язку із глобальним потеплінням через 30 років банани ростимуть і в нас.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
Оголошення
live comments feed...