• Головна
  • Хто з тернопільських безробітних має шанс на працевлаштування?
19:30, 18 листопада 2013 р.

Хто з тернопільських безробітних має шанс на працевлаштування?

Найбільшим попитом у роботодавців користуються робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (21,9% від загальної кількості вакансій), кваліфіковані робітники (20%) та професіонали (19,3%).

З початку року на Тернопільщині за сприяння місцевих центрів зайнятості працевлаштовано майже 23,8 тисячі осіб, в тому числі з компенсацією роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – 227 безробітних, з них 31 молоду людину – на перше робоче місце.

Отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності 313 безробітних. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 3846 осіб зі статусом безробітного і 100 осіб, які не були зареєстровані як безробітні, але перебували на обліку в службі зайнятості. Проходили професійне навчання або підвищували кваліфікацію 5588 безробітних за 300 професіями, спеціальностями та напрямками. Завершили навчання 5315 осіб, з них 4470 (84,1%) вже забезпечені роботою.

Для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці людей віком понад 45 років і страховий стаж яких не менше 15 років, видано 574 ваучери для здобуття нової професії чи перекваліфікації, з них 330 - безробітним.Відповідно до чинного законодавства місцеві центри зайнятості зареєстрували 8157 трудових договорів між підприємцями-фізичними особами та найманими працівниками.

Загалом на Тернопільщині на 01.11.2013 за згаданими договорами продовжували працювати 22106 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Люди роблять цю помилку і гинуть, штам "Дельта" знайшов вразливе місце": лікарі про хижу "поведінку" вірусу (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...