• Головна
  • Розмір квартплати в Тернополі – середній по Україні і збитковий
12:15, 19 листопада 2013 р.

Розмір квартплати в Тернополі – середній по Україні і збитковий

Розмір квартплати в Тернополі – середній по Україні і збитковий, каже заступник міського голови Владислав Стемковський. При розрахунках ЖЕКів економічно обгунтованого тарифу два роки тому виходило більше трьох гривень за квадратний метр.

У депресивному регіоні, яким є Тернопільщина, до такої планки підіймати розмір квартплати в обласному центрі при низькій платоспроможності мешканців міська влада не ризикнула, повідомляє ІА “7 Днів-Україна”. Щоправда, в Україні є міста, де тариф доходить до 4 гривень за метр квадратний. Зрозуміло, що в таких умовах підприємство, яке обслуговує житловий фонд, може працювати на зовсім на іншому рівні, як у Тернополі, де тариф складає 1,5 грн в будинку з ліфтом і 1,20-1,30 грн в будинках без ліфта.

Попри те, що тариф на квартплату в Тернополі побудинковий, він все одно не відображає об’єктивних витрат ЖЕКів на обслуговування житла, стверджує Владислав Стемковський. Заступник міського голови Тернополя запевняє: розмір тарифу на квартплату в Тернополі на фоні України – середній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...