• Головна
  • Що стає причиною смертельних ДТП на тернопільських дорогах?
09:00, 20 листопада 2013 р.

Що стає причиною смертельних ДТП на тернопільських дорогах?

Дотримання вимог Правил дорожнього руху лише всіма його учасниками може гарантувати безпеку на наших дорогах.

Начальник відділу автотехнічної інспекції УДАІ УМВС України в області підполковник міліції Володимир Погрібний запевняє: «Для зміни ситуації на наших дорогах на краще необхідні спільні зусилля органів державної влади, громадських організацій, наукового співтовариства та суспільства загалом. І сьогодні, саме за допомогою засобів масової інформації, ми ще раз хочемо донести до свідомості учасників дорожнього руху, що дотримання вимого Правил дорожнього руху лише всіма його учасниками може гарантувати безпеку на наших дорогах, а такі чинники як взаємоповага та культура поведінки на дорозі - зроблять рух комфортним. І це повинен розуміти кожен з нас».

Робота з профілактики аварійності на дорогах області має ряд позитивних результатів, однак ситуація все ще залишається складною. Так, з початку року було скоєно - 231 дорожньо-транспортну пригоду потерпілими, в яких 50 людей загинуло та 330 травмовано, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає зниження: по кількості ДТП з потерпілими на - 0,4%, на 26,5% - по загиблих, однак ріст на 11,9% - по травмованих.

Поширеними видами автопригод з постраждалими залишається зіткнення (38,5%), перекидання (12,1%), наїзд на пішохода (32,0%). Причинами автопригод є: перевищення безпечної швидкості руху - 88 автопригод або майже 35,1%, а також порушення правил маневрування (55 або 21,9%), виїзд на смугу зустрічного руху (32 або 12,7%), недодержання дистанції (11 або 4,4%), керування транспортним засобом у нетверезому стані (11 або 4,4%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...