• Головна
  • У Тернополі жителі вул. Загребельна скаржаться, що ЖЕК не вивозить побутові відходи
21:00, 20 листопада 2013 р.

У Тернополі жителі вул. Загребельна скаржаться, що ЖЕК не вивозить побутові відходи

“15.11.2013р. не вивезли побутові відходи по вул. Загребельна. Пояснили ,що потрібно викидати все самостійно або купити контейнери за 300 грн. Договір на вивезення укладено до 31.12.2013р.,оплачено. Може вивезти до ЖЕКУ, чи на Карпенка до ПП Квартал-л”, – скаржаться тернополяни.

За інформацією перевізника ПП «Квартал-Л» умовами договору на надання вищевказаних послуг безконтейнерним способом (при відсутності контейнера) передбачено самостійне викидання відходів Замовником у визначений час передбачений графіком. Як йдеться у відповіді Тернопільської міської ради, у випадку наявності особистого контейнера, ємкість виставляється біля будинковолодіння і перевізник самостійно вивантажує відходи. Ручне навантаження не передбачене і не враховане у вартості даної послуги. Крім того, нагадуємо що згідно вимог діючих Правил благоустрою м. Тернополя «власник або користувач приватного будинковолодіння зобов’язаний укласти угоду на видалення ТПВ зі спеціалізованим підприємством (перевізником відходів). При запровадженні контейнерної системи вивезення відходів власник зобов’язаний придбати за власний кошт контейнер необхідної ємкості та утримувати його у належному санітарно-технічному стані. При запровадженні безконтейнерної системи власник зобов’язаний дотримуватись встановленого графіку вивезення відходів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...