• Головна
  • Дві області спільними зусиллями ремонтуватимуть автомобільну дорогу Львів-Тернопіль
19:30, 21 листопада 2013 р.

Дві області спільними зусиллями ремонтуватимуть автомобільну дорогу Львів-Тернопіль

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій зустрівся зі своїм колегою – головою Тернопільської обласної ради Василем Хомінцем. Зустріч відбулася вчора, 20 листопада. Очільники двох обласних рад обговорили проблеми, пов’язані з комунальною сферою.

Особливу увагу керівники зосередили на питання щодо ремонту автодороги сполученням Львів-Тернопіль, повідомила прес-служба Львівської облради.

Серед тем, які розглянули під час зустрічі, голови Львівської і Тернопільської обласних рад обговорили рішення сесії Тернопільської обласної ради «Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Львівської обласної ради щодо спільних дій з реконструкції автомобільної дороги Львів-Тернопіль (Н02)».

Так, за словами голови Львівської обласної ради Петра Колодія, дорога сполученням Львів-Тернопіль насправді є серйозною проблемою як для Львівської, так і для Тернопільської областей. «Дорога сполученням Львів-Тернопіль входить до переліку найгірших автошляхів України, а тому питання про її ремонт є нагальним для вирішення», – сказав Петро Колодій.

Разом з тим, керівники двох західних областей обговорили питання про необхідність внесення змін до законодавства України у частині надання місцевим радам як представницьким органам місцевого самоврядування більших повноважень, пишуть Львівські новини

Зокрема, голова Львівської обласної ради наголосив на тому, що система місцевого самоврядування в Україні не відповідає ані очікуванням, ні потребам суспільства.

В більшості територіальних громад функціонування місцевого самоврядування не забезпечує створення та підтримки сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання мешканцям територіальних громад якісних та доступних публічних послуг на основі сталого розвитку дієздатної громади.

Результатом цього є потреба розширення повноважень представницьких та виконавчих органів місцевого самоврядування міст, а також впровадження ефективних механізмів контролю за економним та ефективним використанням місцевих ресурсів.

На переконання очільника Львівської обласної ради Петра Колодія, зміни в законодавстві України першочергово повинні бути спрямовані на забезпечення спроможності органів місцевого самоврядування створювати економічні та соціальні умови розвитку територіальних громад та їх об’єднань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...