• Головна
  • Тернополянка: цьогоріч ніч шалених знижок пройшла в “Подолянах” без ажіотажу
13:10, 23 листопада 2013 р.

Тернополянка: цьогоріч ніч шалених знижок пройшла в “Подолянах” без ажіотажу

Цьогоріч у торговельно-розважальному центрі “Подоляни” знову відбулася ніч шалених знижок.

За спостереженнями тернополян, на відміну від минулорічної ночі знижок, цього разу  було менше покупців та черг.

– Цього разу істотно менше людей в коридорах, тому комфортніше тут перебувати. Минулого року тут був великий ажіотаж, люди скуповували усе. Цьогоріч вони більш стримано дивляться на товар, на ціни… Можливо в Тернополі  зростає у людей культура купівлі одягу. Вони навчилися, якщо кажуть, що є 70-ти відсоткова знижка, треба не просто купувати одяг, а й порахувати, чи справді скинули ціну на товар на стільки відсотків, – каже пані Ірина.

 – Я був і минулого року і цього року, як бачите, знову прийшов. Цього разу в окремих магазинах є хороші знижки.  Принаймні написано, що 25 відсотків знижки від вказаної ціни і справді так і скидають, коли купуєш товар. Є також магазини, які зробили знижки лише на маленьку частину одягу, а на решту товару ціни не змінили. Це не шалені знижки, але щось можна підібрати і купити дешевше, ніж продають тут протягом року, – розповідає Антон.

Тернополяни, які не були в торговельному центрі в ніч шалених знижок, розповіли 0352 про свої міркування з приводу цієї теми. 

– Я ходила минулого року і бачила великі черги, поміряти одяг було неможливо, не було чим дихати, а суттєвих знижок я не побачила. Тому цього року не пішла, – каже тернополянка Олена.

– Я взагалі не вірю, коли оголошують знижки. Треба добре знати ринок, товар, щоб справді виграшно купувати товар під час знижок. Тому я наприклад, цілий рік, коли я маю час буваю у різних магазинах. І підбираю собі одяг, який мені підходить і який продають за стриманою ціною. А піти і закупити в одну ніч так швидко, коли багато людей, не варто, бо поспішаєш, не маєш часу думати, а потім приносиш додому і вже не подобається. Ліпше спокійно підбирати гардероб, а не купувати купу сміття, – ділиться студентка Анна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...