• Головна
  • У Тернополі міліціонери продовжують боротись із торгівлею з рук
17:00, 24 листопада 2013 р.

У Тернополі міліціонери продовжують боротись із торгівлею з рук

Ветеринарна міліція краю разом із ветеринарною службою тасанепідемінспекцією провели спільні рейди щодо виявлення несанкціонованих місць торгівлі в обласному центрі.

Стихійні ринки донедавна були справжнім болем для Тернополя, але зараз їх поменшало. Щоправда, то тут,  то там на тротуарах ще  можна помітити торговок  із молочною чи м’ясною продукцією. Городяни, які спокушаються на їхній товар, часто ризикують здоров’ям, бо «домашнє» не завжди якісне та безпечне.

Із торгівлею з рук продовжують боротися міліціонери. Співробітники ветеринарної міліції перевіряють наскільки продукція, найперше тваринного походження, відповідає санітарним вимогам, дільничні інспектори слідкують, аби торгівля здійснювалася лише у спеціально відведених для цього місцях.

Лише у Тернополі за час проведення спільних рейдів майже три десятки осіб притягнені до адміністративної відповідальності за порушення санітарних вимог (вони не змогли підтвердити якість та безпечність продуктів жодними документами).  Стільки ж протоколів складено та направлено до суду за торгівлю у невстановлених місцях.

Правоохоронці не допустили до реалізації тридцять кілограмів недоброякісної продукції, здебільшого це ковбаси, кров’янки домашнього виробництво та молочна продукція.

Схожі рейди регулярно відбуваються не лише в обласному центрі, а й в усіх районах, що дає свій позитивний результат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...