• Головна
  • У Тернополі відкрили офіс ЮНЕСКО
10:12, 28 лютого 2011 р.

У Тернополі відкрили офіс ЮНЕСКО

Допомагати потребуючим тернополянам інвалідними візками, ліжками та милицями, а міським лікарням – обладнанням, збираються у Тернопільському обласному відділі Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО.

Офіс розмістили у Палаці культури “Березіль” на першому поверсі, у кабінеті №2. Офіційне відкриття відбулося у п’ятницю, 25 лютого. Основна мета діяльності відділення – сприяння діяльності ЮНЕСКО у зміцненні миру та безпеки, розповсюдженні культури та освіти серед народів в інтересах забезпечення поваги до справедливості, законності, прав і свобод людини, проголошених у Статуті Організації Об’єднаних Націй, та захист спільних інтересів своїх членів.

Тернопіль – четвертий з обласних центрів, де є такі відділи. З часу його створення у 2009 р. тут уже допомогли медобладнанням кільком районним та міським лікарням, сотням жителів області. Втім, лише цьогоріч, за сприяння міськради, центр отримав власне приміщення.

- На теренах нашої області проживають понад 53 тисячі людей з обмеженими можливостями. Їхнє життя у тисячі разів важче, якщо можна так оцінювати, аніж у здорових людей, – розповідає директор Тернопільського відділу міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО, голова Тернопільської обласної громадської організації Віталій Семенюк. – Допомогою цим людям ми займаємось уже понад півтора року. За цей час ми привезли більше 600 інвалідних візків, ходуль, милиць, палиць та іншого інвентаря, зокрема багатофункціональних ліжок у лікарні, геріатричні будинки та інші соціальні заклади. І усе – завдяки співпраці з Німеччиною та Францією.

Як запевнив Віталій Семенюк, відтепер центр більше співпрацюватиме із міськрадою, адже там пообіцяли і надалі допомагати у роботі. Уже напередодні відкриття нового офісу за сприяння міського голови привезли 10 інвалідних візків, 20 пар милиць та два функціональні ліжка, які згодом передадуть інвалідам. Окрім того, найближчим часом засідатиме комісія у складі головних лікарів та міськуправління охорони здоров’я, яка визна-

Я задоволений нашою співпрацею з центром ЮНЕСКО. Адже її ми почали з того, що в перший день відкриття вручили інвалідний візок, – каже міський голова. – Надалі раз чи двічі у місяць у Тернопіль привозитимуть обладнання, яке найбільш необхідне тернополянам і нашим лікарням.чатиме, чого ж найбільше потребують міські лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...