• Головна
  • Всі зупинки у Тернополі зроблять однаковими
13:28, 1 березня 2011 р.

Всі зупинки у Тернополі зроблять однаковими

У міській раді створено робочу групу, фахівці якої будуть слідкуватиме за архітектурним станом нашого міста.

За словами міського голови Сергія Надала, у їхню компетенцію входитиме, зокрема, впорядкування автобусних та тролейбусних зупинок.

– Буде сформований єдиний вигляд, як має виглядати зупинка транспорту. Крім того, сьогодні готуються на затвердження єдині правила благоустрою міста Тернополя. У них має бути прописано, як ця зупинка повинна виглядати, що вона має у собі містити, які інформація для пасажирів там має бути, – розповів мер.

На зупинках також будуть розміщені схеми руху кожного маршруту, час прибуття-відбуття транспорту, а також інформація про головні туристичні об’єкти Тернополя.

Додамо, що таку масштабну роботу у мерії планують завершити до кінця цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...