• Головна
  • З перших днів Нового року тернопільські абітурієнти зможуть реєструватися на ЗНО
20:00, 24 грудня 2013 р.

З перших днів Нового року тернопільські абітурієнти зможуть реєструватися на ЗНО

Уже з перших днів Нового року розпочнеться реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Триватиме вона два місяці: з 3 січня до 5 березня. Складати тестування можна максимум з чотирьох предметів. Обов'язковим для випускників, як і раніше, є тест з української мови та літератури.

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, як і минулого року - індивідуальне. Спочатку майбутньому вступнику потрібно визначитися зі спеціальностями та дізнатися у приймальній комісії чи на сайті вишу які потрібні для вступу предмети. З третього січня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде доступна програма, з допомогою якої потрібно заповнити заяву-реєстраційну картку, повідомляє тв4. Програму необхідно завантажити на комп'ютер, заповнити усі поля і роздрукувати заяву.

Юрій Шайнюк, заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти: "Вклеїти дві фотокартки розміром 3*4 см у відповідні вказані місця на заяві-реєстраційній картці, роздрукувати контрольно-інформаційний лист. Потрібно відправити цю заяву-реєстраційну картку і до неї ще копії паспорта або свідоцтва про народження, а також переважній більшості абітурієнтів, які не мають атестата, довідку з навчального закладу відповідного зразка".

На копіях документів, що надаються для реєстрації, потрібно написати: «Згідно з оригіналом», поставити дату, підпис і зазначити прізвище та ініціали. Увесь пакет документів потрібно надіслати рекомендованим листом в Івано-Франківський регіональний цетр оцінювання якості освіти. У регіональному центрі опрацьовуватимуть документи вступника. Якщо вони належно оформлені, то на вказану при реєстрації домашню адресу надійде лист із сертифікатом. У цьому сертифікаті будуть зазначені номер та пін-код, за якими кожен абітурієнт зможе зайти на персональну Інтернет-сторінку та слідкувати за усіма змінами вступної кампанії. У вступників буде також можливість внести зміни у реєстраційні дані.

Юрій Шайнюк, заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти: "Для тих абітурієнтів, які вирішили змінити інформацію в заяві-реєстраційній картці, зокрема перелік предметів навчальних, мають право  протягом ще двох тижнів після 5 березня, тобто до 19 березня, можуть пройти перереєстрацію". 

Зареєструватися можна максимум на чотири тестування. Обов'язковий тест - з української мови і літератури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...