Нардепа з Тернополя викликали повісткою у… минуле

Народний депутат України Олег Сиротюк звинувачує прокуратуру у поширенні неправдивої інформації та службовій недбалості.

"Прокуратура Тернопільської области поширює неправдиву інформацію про те, що народний депутат України свободівець Олег Сиротюк знищив табличку з написом "Тернопільська обласна державна адміністрація" (http://goo.gl/GvKdhD). Водночас працівники прокуратури ігнорують те, що насправді табличку зламали міліціянти. Фактично від громадськости приховують протиправні дії працівників міліції 29 грудня 2013 року біля будівлі Тернопільської обласної ради по вул. Грушевського, 8",  – повідомляє прес-служба ВО "Свободи".

Також "свободівці" інформують, що Олега Сиротюка викликають на допит у якості свідка. Цікаво, що народний депутат отримав повістку на допит, який має відбутися 2 січня... 2013 року.

"Вручення такої повістки про виклик із вимогою з'явитися на допит у минуле потребує розслідування за ознаками злочину, передбаченого ст. 367 Кримінального кодексу України – службова недбалість. Це також є черговим підтвердженням необхідности повної переатестації прокуратури Тернопільської области", – зазначив народний депутат України Олег Сиротюк.

У прес-службі прокуратури Тернопільської області кореспондентам 0352 повідомили, що повістку нардепу передали 30 грудня. Відповідно інформація, яку розповсюдив Олег Сиротюк є некоректною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі