Тернополян закликають не купувати до Різдвяного столу і на Святвечір товари „регіоналів”

Не купувати до Різдвяного столу і на Святвечір товарів, які виробляють фірми, власники яких є членами „Партії регіонів” закликають тернополян активісти формування „Вільні люди”. Члени організації також збирають загальну інформацію про такі фірми на Тернопільщині.

Формування „Вільні люди” неполітична організація, створена вона як альтернатива „Майдану”. Зараз члени організації формують списки підприємців-регіоналів, товари яких, на їхню думку, слід бойкотувати. Як зазначає активіст формування Олег Вітвіцький, ідея з бойкотом не нова, реалізовується вона на всеукраїнському рівні, тому зараз вирішили зробити подібне і на Тернопільщині.

- Недавно повернувся з Києва і якщо там на місці зрозуміло, що робити, то тут також не хочеться бездіяти. Є пропопозиція, на мою думку вона слушна, стосовно бойкоту товарів тих підприємств, які підтримують діючу владу, або є членами правлячої партії. Мої друзі винесли таку ідею, щоби проводити людям просвітницькі акції, які продукти вони мають не купувати, щоби еконмічно послабляти цей режим, – розповідає Добі Олег Вітвіцький.

Тернополянам, які вирішили відмовитись від регіональної продукції, пропонують фотографувати святковий стіл і викладати фото в соцмережі. Окрім того, „Вільні люди” закликають вертепи краю оминати будинки людей, які є членами „Партії регіонів”.

Інформацію про „регіоналів” уточнюють і доповнюють, щоби випадково у списки не потрапили люди, які вже вийшли з партії, або там ніколи не були.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі