Тернопільський драмтеатр підготував різдвяний сюрприз для жителів та гостей міста

9 січня у Тернопільському академічному обласному театрі імені Т. Г. Шевченка відбудеться прем’єра вистави “Ніч перед Різдвом”.

Актори Тернопільського академічного  драматичного театру ім. Т. Шевченк підготували чудовий подарунок для тернополян. У січні відбудеться прем’єра улюбленої усіма сучасної комедії на основі класичного твору Миколи Гоголя за сценічною редакцією заслуженого діяча мистецтв України В’ячеслава Жили “Ніч перед Різдвом”. Сценографія та костюми Мар’яна Савіцького (м. Львів); музика композитора Івана Небесного (м. Київ); тексти пісень Василя Гоголя, Михайла Конечного, В’ячеслава Жили, Івана Ляховського; диригент-постановник та аранжування – заслужений діяч мистецтв України Мирослав Кріль, Василь Драгомирецький; балетмейстер – Анатолій Гончарик, пише Like.

Шлях до серця  дівчини лежить через… черевички. Коваль Вакула, який напередодні Різдва втратив від кохання  здоровий глузд, вирішує у будь-який спосіб здобути черевички, які носить цариця, й розтопити  крижане серце своєї Оксани.

Передріздвяна ніч приховує в собі дива, й манить незвичайними пригодами , які збуваються. Тут і колоритна Солоха зі своїми любовними походеньками з Чортом, Дяком,  Головою та Чубом. Містичний характерник Пацюк, який має блат із самісіньким пеклом, козаки з Січі і навіть Цариця, яка таки дарує Вакулі черевички із золота. Красива казка про шалене кохання з яскравими масовими сценами, піснями, танцями, іскрометним гумором, колядками, різдвяним вертепом, неймовірно казковою сценографією. Не поспішайте занурюватись у зимові, безрадісні будні, адже з нами свята продовжуються.

Фото з останніх репетицій перед прем’єрою.

Тернопільський драмтеатр підготував різдвяний сюрприз для жителів та гостей міста, фото-1
Тернопільський драмтеатр підготував різдвяний сюрприз для жителів та гостей міста, фото-2
Тернопільський драмтеатр підготував різдвяний сюрприз для жителів та гостей міста, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі