
11:10, 7 січня 2014 р.
Даішники «пресують» і б'ють активістів Автомайдану – ЗМІ
На трасі під Києвом працівники ДАІ затримали одного з активістів Автомайдану Сергія Пояркова, намагалися забрати водійські права та підписати протокол про незупинку на вимогу ДАІ 29 грудня.
Про це повідомили активісти спільноти "Автомайдан" у Facebook.
Як повідомив Українській правді організатор Автомайдану Дмитро Булатов, однією з причин затримки авто Пояркова в ДАІ назвали те, що він рухався між двома полосами, пише Українська правда.
"Після цього даішники заявили, що випишуть йому повідомлення з викликом на допит щодо його незупинки на вимогу ДАІ 29 грудня під час акції автомайдану під Межигір'ям. Окрім того у Пояркова на місці зупинки намагалися взяти пояснення щодо якогось ДТП 3 січня, на що ДАІ не мало права. Це – репресії", - заявив Булатов.
Після того, як на місце події оперативно з'їхалися активісти Автомайдану, один з працівників ДАІ – Володимир Морайченко - вдарив палицею Андрія Теліженка - помічника нардепа Андрієвського.
"Йому викликали "швидку", Теліженка забрали до лікарні", - зазначив Булатов.
У свою чергу активісти із посиланням на лікара, який оглядав Теліжека, повідомив – видимих ушкоджень у нього немає.
"Діагностували забій нижньої щелепи", - повідомили активісти.
Разом з тим Пояркова відпустили, виписавши йому повістку на 10 січня по кримінальному провадженню від 3 січня 2011 року.
Інші активісти Автомайдану інформують про викликів до міліції для "надання пояснень по рапорту щодо незупинки на вимоги працівника ДАІ" та про те, що у них відбирають права.
У спільноті Автомайдану на Facebook радять не давати права даішникам в руки, якщо активіста зупинили, а вимагати аргументів про причину зупинки або повістки до суду, яку мають надіслати поштою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі