Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО)

Свято краси, вишуканості та гармонії  днями пройшло у Тернопільському національному економічному університеті.  У конкурсі «СтудМіс ТНЕУ-2013» взяли участь красуні-студентки нашого вишу.

Як повідомляє прес-служба ТНЕУ, університетська рада студентів, організатор дійства, плідно попрацювала для того, щоб все пройшло на вищому рівні.  Так, на глядачів очікувало п’ять конкурсних виходів дівчат. Перший конкурс – було представлення, де усі змогли познайомитися з дівчатами, їхніми захопленнями та дізнатися про життєве кредо, далі вихід у етносукнях.

Чи не найцікавішим був конкурс талантів. Дівчата потішили піснями і танцями, кулінарними вміннями і захопленнями фотографією, боулдерінгом. Красуні вразили чоловічу глядацьку аудиторію, продефілювавши  у купальниках. А заключним акордом дійства став вихід у вечірніх сукнях. Проте, на цьому випробування  для учасниць не закінчилися, адже потрібно було ще дати відповіді на «каверзні» запитання журі. Зрештою, дівчата достойно пройшли і цей етап конкурсу.

Після підбиття підсумків журі оголосило результати. І от, хвилююча мить настала для усіх дівчат, адже кожна отримала пам’ятну стрічку з відзнакою конкурсу. Але, коштовну корону «СтудМіс ТНЕУ-2013» з рук ректора університету А.І.Крисоватого отримала лише одна щасливиця - студентка факультету фінансів Ольга Росоха.  Вона ж і здобула  головний приз – поїздку в Будапешт.Ми вітаємо Олю і бажаємо гідно представити наш університет на Тернопільському міжуніверситетському етапі конкурсу.

Фото : з соцмережі зі сторінки “studmistneu

Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-1
Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-2
Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-3 Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-4 Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-5 Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-6 Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-7 Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-8 Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-9 Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-10 Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-11 Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-12 Тернопільські студентки посеред зими ходили у купальниках (ФОТО), фото-13
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі