Попри застереження рятувальників на Тернопільському ставі планують провести змагання

Товщина льоду не дозволяє на ставі рибалити, не те що проводити якісь змагання, – кажуть рятувальники. Однак любителів тихого полювання це не зупиняє. Вони змінювати своїх планів не хочуть.

Змагання з ловлі риби заплановане на 12 січня. Тернопільські рибалки впевнені, що погода для цього нормальна, пише зз.

«Лід не товстий, проте має 10 сантиметрів, можна вже йти, не страшно. Щоб витримати одну людину товщина льоду має бути 5-7 сантиметрів», – каже рибалка з десятирічним досвідом Сергій Кушеленко.

А от у працівників служби з надзвичайних ситуацій думка інша.

«У зв’язку з настанням потепління Державна служба України з надзвичайних ситуацій радить жителям області утриматися від виходу на лід, адже становлення льодового покриву на водоймах ще не завершилося, тому необережна поведінка може призвести до трагічних наслідків», – застерігає керівник прес-центру управління ДСНС в області Сергій Данілін.

Рятувальники закликають рибалок бути вкрай обережними. Для одного пішохода безпечним вважається лід зеленкуватого кольору, товщиною від 7 сантиметрів. Для облаштування пішохідних переправ лід має бути товщиною від 15 сантиметрів, для облаштування ковзанки – більше 21 сантиметра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі