Скандальний подарунок: портрет Януковича, який подарували Хоптяну вишила родичка місцевого чиновника?

Автором вишитого портрету, який подарували голові Тернопільської облдержадміністрації Валентину Хоптяну вихованці "Будинку школяра" міста Скалат Підволочиського району, є Наталя Гуменюк – викладачка Скалатської музичної школи, що проживає у селі Старий Скалат, вона ж – теща Олександра Мінченка, першого заступника голови Підволочиської РДА. Про це повідомляє голова Тернопільської міської організації ВО “Свобода” Роман Навроцький.

Таку інформацію надали Скалатчани в Штаб національного спротиву в Підволочиському районні. Нагадаємо, під час зустрічі з Валентином Хоптяном діти стверджували, що самотужки вишивали портрет, зокрема розповіли, що протягом двох місяців над роботою працювали 15 дівчат з гуртка "Вишиванка": наймолодшій вишивальниці – 7 років, найстаршій – 16, і що цю ідею їм подав голова Підволочиської РДА Руслан Комар-Чорний. Жителі Скалата обурені і висловлюють зневагу до людей, які намагалися заплямувати репутацію їхнього славного міста з давньою історією.

“Позитивно, що ситуація прояснилася і усім стало відомо, що насправді дівчата не вишивали самотужки цей ганебний портрет – дітям просто накинули чужі рішення; самі б вони такого точно не організувати, бо ні про які "любов і шану" до нинішнього президента і мови бути не може. Прикро тільки, що злочинний режим Януковича поки що має достатньо сил і ресурсів, щоби маніпулювати людьми, тиснути на них і залякувати”, – пише політик. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі