“Нас тримають як мертвих душ”: тернополянка вже 9-тий рік має індивідуальне опалення, але квитанції отримує як абонент з особовим рахунком

Жителька Тернополя вже 9-й рік як відмовилася від централізованого теплопостачання. Тернополянці було повернуто зайво перераховані кошти за централізоване теплопостачання, але через кілька місяців знову почали надсилати квитанції на суму 300 грн. Відтак вона систематично отримує квитанції як абонент з особовим рахунком.

“Уже 9-й рік моя квартира відключена від загального теплопостачання у зв’язку з встановленням індивідуального опалення. Все було здійснено згідно закону, з усіма оплатами і актами, рішеннями, перерахунками. Згідно моєї заяви і квитанції про оплату мені було повернуто зайво перераховані тепломережам кошти. А через пару місяців знову почали приходити квитанції на мою квартиру на суму 300 грн., пояснили, що ми прийшли в касу, дали квитанцію і нам видали чужі гроші 300 грн. Уже 9-й рік приходять такі квитанції за послуги і нас називають абонентом з особовим рахунком. Приходили позовні в суд від тепломереж, але самого суду не було. Йдуть погрози про нарахування пені, штрафних санкцій. Керівництву тепломереж я вже написала з квитанціями близько 50 листів, а відповідь - ми вам видали чужі гроші. Це фальсифікація працівників тепломереж. Чому нас тримають як мертвих душ, чому не передають у суд”, - йдеться у повідомленні тернополянки пані Галини. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі