Більше трьох десятків іноземців примусово видворили з Тернопільщини

Майже три з половиною тисячі іноземців нині проживає на Тернопіллі. Половина із них отримали дозвіл на імміграцію в Україну,тобто мають дозвіл постійно тут проживати, решта - перебувають тимчасово.

На території області постійно проживає тисяча сімсот іноземних громадян. Переважно це вихідці із країн СНД. Найбільше серед них росіян – трохи більше тисячі. Що стосується іноземців, які перебувають в області тимчасово, то це переважно студенти, які приїхали на Тернопільщину за запрошенням вишів. Левова частка із них, понад тисяча, навчаються в медичному університеті, майже три сотні є студентами технічного та економічного університетів. Найбільше студентів із Нігерії, чимало й поляків, є також громадяни Сьєра-Леоне, Тунісу, Танзанії, Намібії, Свазіленду, Маврикію.

Нажаль не всі іноземці є законослухняними. В 2013 році Управлінням міграційної служби області прийнято рішення про примусове повернення щодо трохи більше трьох десятків іноземних громадян, скасовано майже дві сотні посвідок на тимчасове проживання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі