Зі щитами та кийками, у масках: тисячі протестувальників пікетують Верховну раду

Євромайданівці вирушили пікетувати Верховну Раду. Колона активістів з Майдану Незалежності вирушила до Верховної Ради щоб почати її пікетування.

Як повідомляє комендант Євромайдану Андрій Парубій на своїй сторінці у Facebook, колона вирушила від одного з виходів станції метро "Хрещатик " на вул. Інститутській до Верховної Ради для пікетування. 

До колони увійшли кілька тисяч учасників мітингу з державними прапорами України, а також прапорами опозиційних партій. Більшість присутніх - у камуфляжному одязі, у масках, з щитами і кийками, пише Захід.нет

Народний депутат від "Свободи" Ігор Мірошниченко зазначив, що мета цієї акції - "щоб депутати прислухалися до голосу всього народу, а не тільки тих, хто стоїть за гроші біля стін Верховної Ради".

Учасники ходи також вимагатимуть від депутатів не переривати роботу парламенту і проводити сесію до врегулювання політичної кризи в Україні.

Нагадаємо, 4 лютого Верховна Рада не проголосувала за жодне питання. На вечірньому засіданні спікер парламенту Володимир Рибак заявив, що за день депутати не змогли напрацювати жодного законопроекту, тому засідання продовжать 5 лютого.

5 лютого, Верховна Рада не проголосувала за календарний план своєї роботи, тому спікер Володимир Рибак оголосив перерву до ранку четверга, 6 лютого.

Відтак, учасники Євромайдану прийняли рішення 6 лютого провести пікетування парламенту.

Фото: Роман Вибрановський.

Зі щитами та кийками, у масках: тисячі протестувальників пікетують Верховну раду, фото-1
Зі щитами та кийками, у масках: тисячі протестувальників пікетують Верховну раду, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі