Тернопільські тротуари не розчищають, бо двірники на лікарняному (відео)

Снігопади вже давно минули, а дороги і, зокрема, тротуари міста зараз у такому стані, наче негода вирувала ще кілька годин тому.

6 лютого, Тернопіль, вулиця Гоголя. Цим тротуаром молоді мами водять свою малечу в поліклініку. Сюдою ж ходять люди у травмпункт, що неподалік. Пройти цих 30 метрів і не впасти – значить пощастило. Тернополяни, яких журналісти зустріли, по-різному оцінюють ситуацію з прибиранням тротуарів від снігу:

“Ні, не задоволені. Бачите, як ми йдемо? Ледве йдемо”.
“Ні пройти, ні проїхати”. Хай би наші депутати пройшли по тих тротуарах і подивилися, як ходять люди і як нищать взуття”.
“Ну може 50/50. Можливо, їм тяжко працювати, але дещо не доробляють”.
“Хто винен? Ті, хто зараз при владі”.

Тротуар перед будинком управління житлово-комунального господарства, куди ми звернулися за коментарем, – чистий. Начальник відділу благоустрою та екології Олег Соколовський каже, що багато двірників занедужало, а тому просить тернополян набратися терпіння, пише ternopilinfo

Олег Соколовський, начальник відділу благоустрою та екології управління ЖКГ Тернопільської міської ради: “Зараз у нас бракує понад 10 двірників. Тому зрозуміло, що на деяких ділянках ми вже відчуваємо несвоєчасне прибирання. Наприклад – тротуар по вулиці Гоголя. Це ті завужені тротуари, які можна розчистити лише ручною працею. Тому на даний час двірники закінчують роботу на своїх ділянках і поступово будуть переходити на ті ділянки, де неприбрано”.

Всього в житлово-комунальному господарстві міста працює 65 двірників. Велику надію Олег Соколовський покладає на 5 тракторів, які можуть розчистити більшість тротуарів.

Олег Соколовський, начальник відділу благоустрою та екології управління ЖКГ Тернопільської міської ради: “Вони мобільні, вони досить оперативно можуть прибирати. Тому якщо ми залучаємо всі п’ятеро, то ми “накриваємо” місто вночі за годин 5 – і повністю розчищаємо тротуари”.

Саме так і було б, якби не хронічні проблеми з фінансуванням, каже чиновник. У свою чергу, міська рада особливий контроль тримає над підприємцями, які ведуть свій бізнес на перших поверхах будинків. Якщо під їхніми вікнами на тротуарі буде сніг – їх оштрафують.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі