• Головна
  • Скільки днів відпочиватимуть тернополяни на свято «8 березня»?
18:30, 10 лютого 2014 р.

Скільки днів відпочиватимуть тернополяни на свято «8 березня»?

Цього року на свято 8-го березня українці відпочиватимуть три дні поспіль. 

Оскільки Міжнародний жіночий день цього року припадає на суботу, то його святкування переноситься на найближчий робочий день, тобто понеділок 10 березня. Таким чином українці матимуть три вихідних поспіль, із суботи до понеділка включно, передає УНН.

Як відомо, згідно закону України, святковий день, який припадає на вихідний (суботу чи неділю), автоматично переноситься на наступний робочий день в календарі, тобто понеділок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Мобілізація пенсіонерів в Україні, потрібні 60-річні чоловіки з 7-ма ознаками": у ТЦК сказали про новий підхід до призову
Після місяців невідомості: підтвердили загибель захисника з Тернополя
Змітають з полиць, не залишаючи нічого: в Україні стрімко дорожчає популярний продукт харчування, названо актуальні ціни
"Пенсія добряче збільшиться у 3-х груп українців, але тільки за однієї умови": виплати для пенсіонерів суттєво зросуть
Оголошення