У Тернополі водії маршруток знущаються над пільговиками та пенсіонерами?

Водії маршруток дуже часто не зупиняються на зупинках, коли бачать пільговика чи пенсіонера.

Такі результати перевірок роботи підприємств та фізичних осіб-підприємців, які надають транспортні послуги у Тернополі та області, повідомили в Інспекції з питань захисту прав споживачів. Це не є єдині порушення перевезення пасажирів. Їх назбиралося цілий список. Зокрема, у салонах автобусів брудно та занадто холодно, пише газета Свобода. 

Цьогоріч здійснено близько 25 планових і позапланових перевірок підприємств та фізичних осіб-підприємців, які надають транспортні послуги у Тернополі та області . Перевіряли транспортні засоби, які курсують за маршрутами № 5; 27; 13; 17; 3; 19; 24. Найчастіше водії не оголошують назви та тривалість зупинки, не видають квитки, розпочинають рух до повного закриття дверей, зупиняють транспортні засоби для посадки та висадки пасажирів на відстані більше ніж 0,5 метра від краю проїжджої частини дороги, розмовляють по телефону під час руху. І тим самим порушують п. 147, 149 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабміну від 18.02.1997р.

«Дуже часто водії маршруток не зупиняються на зупинках, коли бачать пільговика чи пенсіонера, також можна спостерігати необережне управління транспортом, внаслідок чого травмуються пасажири, – розповів головний спеціаліст Інспекції Рабченюк Дмитро. – Надзвичайно важливою є проблема з брудними та холодними салонами, також переповненість в маршрутках, все це порушення прав пасажира, яке призводить до неочікуваних травмувань, особистих незручностей, а згодом призводить до безладу на дорогах».

Слід зазначити, що більшість громадян в регіоні, при ще досить невисоких рівнях заробітної плати і пенсій, як ніхто інший потребують гарантії захисту від несправедливої, обманної, незаконної торгівлі і системи надання послуг, а такі форми торгівлі як ринки, вулична торгівля, а також комунальні послуги мають бути контрольовані з більш жорсткими вимогами до них як з боку територіальних органів у справах захисту прав споживачів так і з боку місцевих органів виконавчої влади.

Тому спеціалісти Інспекції з питань захисту прав споживачів у Тернопільській  області звертають увагу споживачів – при порушенні ваших прав як споживачів, виявленні порушень правил торгівлі, надання послуг, реклами – звертайтеся в інспекцію за адресою у Тернополі, бульвар Шевченка,11 , або за номером телефону – (0352) 52-32-16.

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі