В неділю мер відвідав сміттєзвалище

"Сьогодні ми приїхали до Вас не з пустими обіцянками, а з конкретними пропозиціями. У бюджеті міста на 2011 рік передбачено кошти на соціально-економічний розвиток Малашівців, продовження заходів з рекультивації сміттєзвалища", - відзначив Сергій Надал.

Мер запевнив, що у співпраці з Державним агентством України з інвестицій та розвитку в рамках Національного проекту «Чисте місто» буде побудовано сучасні сміттєпереробні заводи у 10 містах України. Один з перших – для потреб Тернополя. Цей завод не буде розміщений на території Малашівців, а на діючому сміттєзвалищі триватимуть  рекультиваційні роботи.

Активісти сільської громади акцентувалиувагу на проблемах села. На зустрічі   було намічено шляхи їх вирішення: вирішено впорядкувати графік вивезення сміття з Тернополя, забезпечити контроль несанкціонованого вивезення сміття від фізичних осіб, прибрати від сміття прилеглу до сміттєзвалища територію.

До кінця квітня відбудеться ще одна зустріч - для узгодження плану рекультивації сміттєзвалища та визначення термінів і змісту подальшої співпраці громад Тернополя та Малашівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі