
08:30, 20 лютого 2014 р.
Вночі в Тернополі пограбували склад УМВС з боєприпасами
Сьогодні вночі понад 200 молодиків захопили склади озброєння тернопільського управління МВС України, які знаходяться в Старому парку.
Як вдалося дізнатися 0352, нападники забрали з собою тротил, гранати, інші вибухові речовини. Викрадені боєприпаси вивезли на захопленому службовому транспорті правоохоронців в невідомому напрямку.
Деталі згодом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:45, 15 червня
15:12, Вчора
10:45, 14 червня
24
08:22, 9 червня
