Ректор Тернопільського медичного університету планує повернути поранених земляків до університетської лікарні

Поранені на майдані жителі Тернопільщини лікуються в імпровізованих госпіталях столиці. Ректор медичного університету Леонід Ковальчук хоче забрати їх до університетської лікарні та лікувати за кошти університету.

Ректор Тернопільського державного медичного університету Леонід Ковальчук планує повернути ранених земляків до університетської лікарні, пише За Збручем. Поки що з’ясовують прізвища жителів Тернопільщини, які перебувають у Київських медичних закладах або імпровізованих госпіталях.

«В імпровізовані студії дуже важко зробити операцію і ефективно лікуватися. Тому ми хочемо, що наших земляків привезли до університетської лікарні. Ми виділимо на це кошти. Я вже домовився про повернення поранених земляків з народним депутатом Олексієм Кайдою. Понад сорок років роботи хірургом набачився всякого, дуже багато людського біди через мене пройшло. Але те, що трапилося вчора. Це великий злочин перед людством. Ті люди, які загинули. Постає питання, хто вони такі? Хто за це несе відповідальність? Відповідь одна – відповісти має Янукович», – стверджував ректор Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського Леонід Ковальчук.

Нагадаємо, Леонід Ковальчук є депутатом облради від партії Литвина – сателіта Партії регіонів. І ще донедавна він не відпускав студентів на Євромайдан…

Тернопіль медичний університет майданівці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі