Сергію Надалу та його сім’ї загрожувало кримінальне провадження через підтримку Євромайдану

Як відомо, антинародний режим В.Януковича намагався жорстоко розквитатися з усіма, хто вдався до мирного демократичного протесту проти його свавілля. Громада нашого міста на чолі з міським головою Сергієм Надалом однією з перших у державі підтримала столичний Євромайдан.

За це проти очільника місцевого самоврядування Тернополя і членів його сім'ї як і всіх громадських активістів розпочали кримінальне провадження. За неофіційними даними, стало відомо, що з перемогою демократії в країні, їх закриють. Ситуацію коментує міський голова Тернополя Сергій Надал.

"Офіційної інформації, що кримінальні провадження припинені, немає. Як поінформували працівники правоохоронних органів, нині оформляють відповідні документи для того, щоб ці кримінальні справи закрити. Мені стало відомо, що у зв'язку з мирними акціями протесту були відкриті кримінальні провадження не лише щодо Сергія Надала як міського голови Тернополя, але й членів моєї сім'ї. Не відкидаю, що правоохоронці здійснили відповідні заходи, унаслідок яких можуть відбутися певні провокації. Тому я їх застерігаю, щоб ці справи були закриті, а також було припинено прослуховування і стеження та інші незаконні дії щодо мене і членів моєї сім'ї", - цитує Тернопіль вечірній Сергія Надала.

 

Сергій Надал кримінальне провадження Євромайдан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі